Liikuntatieteellisen Seuran toimisto

Liikuntatieteellisen Seuran toimisto sijaitsee Helsingin keskustassa, osoitteessa Mannerheimintie 15 b B, 00260 Helsinki. Asiakaspalvelumme on avoinna arkisin klo 9.00.–15.00.

Yhteystiedot

Pääsihteeri Jari Kanerva: jari.kanerva(at)lts.fi, 010 778 6603

Tiedeviestijä Riitta-Ilona Hurmerinta (viestintä ja markkinointi): riitta-ilona.hurmerinta(at)lts.fi, 010 778 6607

Liikunnan erityisasiantuntija Jonne Kamsula (kuntotestauksen ja liikuntalääketieteen tutkimus- ja koulutusyhteistyö): jonne.kamsula(at)lts.fi, 010 778 6606

Erikoistutkija Jouko Kokkonen (liikunnan aluehallinnon tutkimus): jouko.kokkonen(at)lts.fi, 010 778 6611

Toimituspäällikkö Leena Nieminen (Liikunta & Tiede -lehti): leena.nieminen(at)lts.fi, 010 778 6604

Vastaava toimistosihteeri Linda Raivio (jäsenyysasiat, julkaisujen myynti ja tapahtumailmoittautumiset): linda.raivio(at)lts.fi, 010 778 6602

Liikunnan erityisasiantuntija Saku Rikala (soveltavan liikunnan tutkimus- ja koulutusyhteistyö): saku.rikala(at)lts.fi, 010 778 6605

Sihteeri Tuula Valli (henkilöstö- ja talousasiat): tuula.valli(at)lts.fi, 010 778 6601

Palkanlaskija, kirjanpitäjä Juha Vanhatalo (palkanlaskenta ja kirjanpito): juha.vanhatalo(at)lts.fi, 010 778 6600

Seuraa, jaa, kommentoi, kysy ja keskustele kanssamme myös Facebookissa, Instagramissa, Twitterissä ja YouTubessa!

comments powered by Disqus